ONLİNE RANDEVU DOKTOR TAKVİMİ RANDEVU
  • 0272 215 88 50 0533 949 82 08

Dermal Dolgu İle Estetik Uygulamaları

Estetik denince akla ilk gelen şüphesiz ki dermal dolgu uygulamalarıdır. Kişileri son derece rahatsız eden görünümün dermal dolgu yöntemi ile doğallıkla giderilmesi sağlanılan bu uygulama günümüzde uygun fiyatlı ve kaliteli çözümlerle gerçekleştirilmektedir.

Dermal dolgu yüz bölgesinde doku uyumu ile doğal bir yöntem olarak sıkça tercih edilmektedir. Kırışıklık, anatomik çizgiler, burun köşelerinden ağız çevresine uzanan çizgiler gibi yüz hatlarının tüm bölgesinde uygulanan bu metot kişinin cildini kusursuz ve daha dinamik görünmesi amacı ile yapılır.

İnsan vücudunda bolca bulunan hyaluronik asit ile dermal dolgu uygulaması gerçekleştirilir. Bu sayede vücudun kendi maddesinden elde edilen bu işlem doğal yollar olarak estetik görünüme kavuşturulur.

Ameliyatsız Estetik İçin Dermal Dolgu

Ameliyatsız olan bu uygulama ile yüz gençleştirme işlemi başarı ile sonuçlandırılır. Kişiye, faktöre ve maddeye göre seansları belirlenerek işlem yapılır. Son derece güvenli olan bu işlem ile yüzünüz de bulunan derin çizgileri, kırışıklıkları kaz ayakları gibi etkenleri ortadan kaldırabilir. Herhangi bir işlem uygulanmamış gibi doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle dudak kenarları ilk yaşlanma belirtilerinden birisidir. Diğer yandan göz çevresinde oluşan halk dilinde ki kaz ayakları da bu yöntem ile giderilerek sizin daha genç görünmeniz için geliştirilmiş doğal bir formüldür.

Yanaklar ve elmacık kemiklerinde ki çöküklük içinde bire bir olan dermal dolgu, çöküntülü yara izlerini de doldurarak cilt ile uyumlu bir görünüm oluşturur. Sonucu ve etkisini uygulamanın hemen bitiminde görebileceğiniz dermal dolgu ile estetik uygulaması makul fiyatı ile de bu sorunların giderilmesi adına harika bir çözümdür.

Ağrısız, acısız ve kanamasız hatta ameliyatsız bir operasyon olan dermal dolgu uygulaması için kliniğimizden hemen randevu alabilirsiniz. Sizler için hazırlanan planlama ile daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşmanız sağlanacaktır.  

 
YORUM YAP

Yorumlarınız yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
YORUMLAR

Burcu Menekşe

Merhaba, bu işlem her yaş grubuna uygulanabiliyor mu?

Engin Altan

Merhaba, bende dermal dolgu yaptıran birisiyim çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Ceren Koç

Merhaba, kısa süre önce dermal dolgu yaptırdım çok memnunum herkese tavsiye ederim.